Jiné

STEEMIT (STEEM)

STEEM je blockchainová databáze, která podporuje budování internetových komunit a sociálních interakcí odměnami ve formě kryptoměn. STEEM kombinuje koncept sociálních médií a kryptoměnového odměňování.

STEEMIT je webová stránka pro blogování a sociální síť, která využívá platformu odměňování založenou na Steem blockchainu pro uživatele, kteří vytvářejí digitální obsah jako články, videa, písničky, knihy a jiné. Steem blockchain produkuje tokeny Steem a Steem Dollars, které jsou obchodovatelné. Tyto tokeny uživatelé STEEMITu získávají například za přidávání příspěvků, nebo komentování obsahu. Tento zajímavý model tedy přímo vybízí vydavatele dělat kvalitnější obsah, kteří lidé ocení.

Platforma STEEMIT tedy slouží jako alternativní způsob, jakým se vydavatelé obsahu mohou dostat k příjmu. Vydavatelé, kteří byli dříve odkázáni na nepříjemné reklamy nebo dotace, tak získali platformu určenou přímo pro ně.

STEEM v současnosti tvoří skvělá komunita a poskytuje kvalitní multižánrový obsah. S více než 50,000 denními aktivními uživateli a s miliony interakcí každý měsíc, tato platforma roste závratným tempem. Pokud platforma bude pokračovat v prudkém růstu i nadále, zanedlouho bude soupeřit s podobnými sociálními médii.